Fevzi Çakmak Mh. KONSAN San. Sit.10728 Sk. No:16 Karatay/KONYA
TR
TR EN AR
Hakkımızda

Uzun yıllardır sektörde birçok farklı isimle hizmet veren ekibimiz, 2017 yılında kendi içinde yenilenmeye giderek, kalite ve estetik anlayışına kattığı değerlerle “İKONA KAPI SİSTEMLERİ” firmasını oluşturarak yeni ve büyük bir yapılanmaya gitmiştir.

Geçmişte küçük bir atölyede başlanan bu sektörde, sektöre kattığımız değerler göz önüne alındığında, zamanla bu değerler büyük fabrikalara taşınmış ve üretim ağı yurt içi ile sınırlı kalmayıp yurt dışına genişletilmiştir. Böylelikle sektörde “kaliteli hizmet” anlayışını doğru ifade ederek, lider firmalar arasındaki yerini korumayı başarmıştır.

Hikayenin devamında edindiği misyon ve vizyon anlayışıyla, “müşteri memnuniyeti” odaklı başlattığı çalışmaları estetik, kalite, güven ve sağlamlık kavramları sayesinde hayata geçirebilmiştir.

Bu doğrultuda; mekanına değer katmayı düşünen her müşterisi için, İKONA KAPI SİSTEMLERİ ailesi, sektörde “kaliteli hizmetler” vermek adına üstüne düşen her görevi gerek montaj ekibi, gerekse tasarım ekibi ve diğer çalışanlarıyla en iyi şekilde sunmayı hedeflemektedir

İKONA KAPI SİSTEMLERİ
Yönetim Kurulu